6.12.15

Konkurs Zimowe Historie
Zimowe historię to konkurs dla Wszystkich kochających wspomnienia... bo któż ich nie ma? Usiądźcie w fotelu, na kanapach...gdziekolwiek Wam wygodnie, zamknijcie oczy i cofnijcie się do lat dzieciństwa, przypomnijcie sobie urok świąt kiedy byliście dziećmi, spróbujcie odnaleźć smaki i zapachy tamtejszej kuchni i weźcie udział w fajnym konkursie który pobudza wspomnienia :-)

Wraz z firmą Proste Historie - organizatorem konkursu, oraz Russel Hobbs - sponsorem nagród, zachęcam do udziału w bardzo prostym konkursie. Aby wziąć udział należy wejść do aplikacji działającej na FB
KONKURS ZIMOWE HISTORIE  i wygrać oto takie nagrody!


 Zadanie konkursowe:

Opisz najsmaczniejsze wspomnienia związane ze Świętami Bożego Narodzenia, koniecznie zawierającego wątek kulinarny.  Autorzy najbardziej kreatywnych historii zostaną nagrodzeni wyjątkowymi nagrodami.
Zabawa trwa od 27 listopada do 20 grudnia 2015r. Przez ten czas możecie dodawać swoje historie, po tym terminie zostaną wyłonieni zwycięzcy najbardziej oryginalnej historii. Zostanie również nagrodzona osoba o największej ilości głosów internautów. Serdecznie zapraszam do zabawy!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedzenie mojego bloga.

INSTAGRAM

zBLOGowani.pl Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i blogi zobacz moją galerię na mniamspinka.pl Durszlak.pl
Copyright © 2017 Smaki Alzacji